U nás vyperete až 48 kg prádla najednou!

Blíží se velký úklid? Chcete vyprat oblečení po zimní sezóně? Nebo jste se jen vrátili z dovolené obtěžkáni plnými kufry špinavého prádla? U nás žádný problém! Můžete si najednou vyprat až 48 kg prádla, vše budete mít zhruba během hodiny vyprané a navíc vysušené díky našim moderním přístrojům. K dispozici máte 1 velkou a 3 menší pračky a následně 1 velkou a 2 menší sušičky.

Praní a sušení v našich prádelnách je velice jednoduché, profesionální a navíc mnohem levnější než čištění v čistírně. Během praní a sušení si můžete v klidu číst, využívat surfování po internetu na WIFI zdarma, relaxovat, nebo si vyřídit vše potřebné a vrátit se až po ukončení pracího cyklu.

Naše pračky i sušičky jsou vybaveny velkoobjemovými nerezovými bubny, proto je možné vyprat najednou až 18 kg v jedné pračce.

V průběhu pracího cyklu je automaticky dávkován ekologický prací prostředek i aviváž, obojí je již zahrnuté v ceně. Nemusíte si tedy nosit a kupovat vlastní prací prášek, vše máte k dispozici. Ušetříte čas i peníze!

Naše pračky udržujeme čisté pro každého z vás. Během praní je kromě pracího prostředku přidáván i dezinfekční prostředek na přírodní bázi, který chrání nejen pračku, ale i vaše prádlo.

Komentáře k tomu článku nejsou povoleny.